NOVINKA - 1x ročne technická kontrola zadarmo

Od 1.1.2022 poskytujeme naším zákazníkom (novým aj jestvujúcim) jedenkrát ročne technickú kontrolu stavu vozidla zadarmo! Pre našich zákazníkov poskytujeme aj zvýhodnený popredajný servis a údržbu vozidla.

Garancia najazdených kilometrov

Stáčanie najazdených kilometrov je rozšírenou nekalou praktikou pre zvýšenie hodnoty ojazdeného vozidla. Všetky naše autá prešli kontrolou, a preto vám poskytujeme garanciu na stav najazdených kilometrov.

Záruka 12 mesiacov v cene vozidla

Skôr ako auto zaradíme do našej ponuky, sú dôkladne preskúmané okolnosti jeho predaja. Keďže vykonávame aj servis vozidiel, kladieme dôraz na bezchybný technický stav. Stojíme si za tým čo predávame, preto vám dávame záruku 12 mesiacov v cene.

Auto je preverené cez kontrolu originality

Kontrola originality sa vykonáva kvôli zisteniu neoprávnených zásahov do vozidla. Zaručuje, že neboli vykonané zásahy do konštrukcie, identifikačných a evidenčných údajov a že po automobile nie je vyhlásené pátranie.

Preverené cez databázu Carvertical

Auto je preverené medzinárodnou databázou CARVERTICAL.com, ktorá poskytuje informácie o prípadných poškodeniach z databáz poisťovní a informácie o stave najazdených kilometrov.

Kontrola na zdviháku

Chcete si auto pred kúpou skontrolovať sami u nás alebo v inom servise? Ponúkame možnosť kontroly zospodu u nás na zdviháku, alebo v inom servise v okolí.

Dovoz auta na vašu adresu

Nemáte možnosť prísť si pre nové ojazdené vozidlo sami? Radi vám ho po dohode dovezieme domov na vašu adresu.

Prečo kúpiť auto od Autosearch?

1x ročne technická kontrola zadarmo

Garancia najazdených kilometrov

Záruka 12 mesiacov v cene vozidla

Auto je preverené cez kontrolu originality

Preverené cez databázu Carvertical

Máte záujem o auto?

V prípade záujmu o kúpu auta alebo záujem o dovoz auta nás kontaktuje.