Máte automat? Tieto 4 veci určite nerobte!

 


Minule sme si napísali niečo o tom, aké sú výhody automatickej prevodovky a čo vám zároveň prinesie. V dnešnom článku sa zameriame viac na to, čo nerobiť, aby ste predĺžili životnosť prevodovky a svojho vozidla. 

Viete, ako správne sedieť za volantom?
Čudovali by ste sa, koľko vodičov nevie ako sa ma správne držať volant. Časy, kedy vás možno učili, že správne držanie je: "o desať dve" sú už dávno preč. Správna poloha je totižto: "trištvrte na tri"

Neveríte? Poďme sa na to spoločne pozrieť v článku nižšie.

Spolu s dobou sa menia aj zvyky 

Za starých čias sa doporučovalo držanie "o desať dve" a to z jednoduchého dôvodu: vozidlá mali veľké volanty, kde pri zatáčaní bolo potrebné vynaložiť príliš veľa sily. V dnešnej dobe sa volanty dajú otáčať s pohnutím malíčka vďaka svojej veľkosti, technológii, a posilňovačom riadenia. 

To najvýhodnejšie a najrýchlejšie PZP na trhuVedeli ste, že PZP je pre vás ako držiteľa vozidla zo zákona povinné? Nemať poistené vozidlo v tejto dobe je ako ísť na dovolenku do zahraničia bez cestovného poistenia. Jednoducho povedané: veľmi vysoké riziko.

Či už chcete svoje auto predať alebo vymeniť za ďalšie, je dôležité porozumieť tomu, ako celý proces prebieha. Nižšie uvádzame základné rady, ktoré sa určite hodia pri predaji Vášho vozidla.

3 Kroky ako nájsť ten správny automobil
Či už patríte k úplným nováčikom alebo ste auto už niekedy kupovali, nie je jednoduché sa rozhodnúť pri takejto kúpe.


Ako nájsť automobil, ktorý bude pre vás ten pravý aj po dlhé roky? Poradíme vám, ako sa k tomu jednoducho dopracovať. Celý proces je totižto založený na vhodnom plánovaní a získaní správnych informácií. Ak už viete, aký druh automobilu preferujete, ste o krok vpred. Ak neviete, tento článok by vás mal nasmerovať tým správnym smerom.

Máte záujem o auto?

V prípade záujmu o kúpu auta alebo záujem o dovoz auta nás kontaktuje.