Naša spoločnosť Autosearch.sk s.r.o. sa stala značkovým partnerom celosvetovej kvalitnej značky MOTUL a realizujeme profesionálny kompletný program údržby automatických prevodoviek osobných automobilov pod ochrannou značkou MOTUL EVO.

Pomôžeme Vám vziať životnosť automatickej prevodovky do svojich rúk a zabezpečiť jej profesionálnu údržbu a dlhodobú prevádzku.

Na zistenie aktuálneho stavu prevodovky používame osvedčené postupy a po zistení aktuálneho stavu prevodovky a prevodového oleja vám doporučíme optimálnu údržbu.

Na výmenu prevodového oleja naša spoločnosť používa plne automatizovaný prístroj, ktorý možno použiť pre automatické prevodovky rôznych typov a výrobcov. Prístroj bol vyvíjaný a navrhnutý v spolupráci s pracovníkmi firmy Motul. Prístroj možno využiť pre preplach automatickej prevodovky, výmenu oleja alebo doplnenie oleja do prevodovky. Prístroj má dve elektronické váhy, olejový filter s magnetom a vlastnú tlačiareň.
MotulEvo – výmena oleja v automatickej prevodovke s účinnosťou takmer 100%

Cítite na automatickej prevodovke ťažšie radenie prevodov, trhanie vozidla pri parkovaní, zastavovaní na križovatke, oneskorené radenie či vibrácie pri zaťažení? Väčšinou ide o signály, ktoré nemôžete ignorovať. V opačnom prípade riskujete v budúcnosti problémy, a veľké náklady spojené s opravou alebo výmenou automatickej prevodovky. 

Máte záujem o výmenu prevodového oleja?

V prípade záujmu o profesionálnu výmenu prevodového oleja alebo zistenie stavu automatickej prevodovky.