MotulEvo – výmena oleja v automatickej prevodovke s účinnosťou takmer 100%

Cítite na automatickej prevodovke ťažšie radenie prevodov, trhanie vozidla pri parkovaní, zastavovaní na križovatke, oneskorené radenie či vibrácie pri zaťažení? Väčšinou ide o signály, ktoré nemôžete ignorovať. V opačnom prípade riskujete v budúcnosti problémy, a veľké náklady spojené s opravou alebo výmenou automatickej prevodovky. 

Prečo meniť olej keď výrobca tvrdí, že to nie je potrebné?

Olej po 60 000 km v automatickej prevodovke stmavne, pôsobí ako spálený a je opotrebovaný. Jeho mazacie vlastnosti sa znižujú, obzvlášť pokiaľ jazdíte na krátke vzdialenosti a v meste. Technický stav zhoršujú aj nečistoty.

Môžete dôverovať odporúčaniam výrobcov, že olejová náplň je doživotná, alebo môžete vziať životnosť automatickej prevodovky do svojich rúk a zabezpečiť jej profesionálnu údržbu.

Ako vymeniť olej v automatickej prevodovke

Bežným spôsobom t.j. vypúšťaním oleja, často sa hovorí o preplachu automatickej prevodovky, vám v servise vymenia približne 60 až 65% prevodového oleja. Výmena nesplní efekt, mazací okruh sa nevyčistí dokonale a vy ste veľkú časť peňazí vyhodili von oknom.

MotulEvo – účinnosť takmer 100%

Koncept MotulEvo je líder v oblasti zabezpečovania údržby automatických prevodoviek. Certifikovaným servisným firmám poskytuje know how, technické vybavenie a mazivá svetovej kvality MOTUL.

V autoservise, ktorý je partnerom MotulEvo, vyčistia vašu automatickú prevodovku od opotrebovanej prevodovej kvapaliny a nečistôt s účinnosťou takmer 100%. Optimálne mazanie bude zárukou pohodlného radenia prevodových stupňov a dlhej životnosti. Urobili ste maximum, aby ste sa vyhli jej predčasnému opotrebovaniu a zlyhaniu.

Cena za výmenu oleja v automatickej prevodovke

Presnú cenu vám oznámia partneri MotulEvo uvedení nižšie. Údržba automatickej prevodovky prostredníctvom partnerov MotulEvo bude vždy lacnejšia alternatíva k nákladným opravám.

Do konceptu MotulEvo sú zapojení len osvedčení odborníci, ktorý disponujú špičkovým technickým vybavením a skúsenosťami. Vaše vozidlo s automatickou prevodovkou bude v najlepších rukách.

Prístroj pre plnenie a preplach automatických prevodoviek

Plne automatizovaný prístroj možno použiť pre automatické prevodovky rôznych typov a výrobcov. Prístroj bol vyvíjaný a navrhnutý v spolupráci s pracovníkmi firmy Motul. Prístroj možno využiť pre preplach automatickej prevodovky, výmenu oleja alebo doplnenie oleja do prevodovky. Prístroj má dve elektronické váhy, olejový filter s magnetom a vlastnou tlačiareň.


Máte záujem o výmenu prevodového oleja?

V prípade záujmu o profesionálnu výmenu prevodového oleja alebo zistenie stavu automatickej prevodovky.