Sme vám k dispozícii aj počas Lockdownu! Informácie vám podáme telefonicky na 0911 105 000 a aj online cez FB tu.
Prevádzkujeme servisné služby údržby motorových vozidiel, pričom dodržiavame pravidlá pandemických opatrení.

Cítite na automatickej prevodovke ťažšie radenie prevodov, trhanie vozidla pri parkovaní, zastavovaní na križovatke, oneskorené radenie či vibrácie pri zaťažení? Väčšinou ide o signály, ktoré nemôžete ignorovať. V opačnom prípade riskujete v budúcnosti problémy, a veľké náklady spojené s opravou alebo výmenou automatickej prevodovky. 

Prečo meniť olej keď výrobca tvrdí, že to nie je potrebné?

Olej po 60 000 km v automatickej prevodovke stmavne, pôsobí ako spálený a je opotrebovaný. Jeho mazacie vlastnosti sa znižujú, obzvlášť pokiaľ jazdíte na krátke vzdialenosti a v meste. Technický stav zhoršujú aj nečistoty.

Môžete dôverovať odporúčaniam výrobcov, že olejová náplň je doživotná, alebo môžete vziať životnosť automatickej prevodovky do svojich rúk a zabezpečiť jej profesionálnu údržbu.

Ako vymeniť olej v automatickej prevodovke

Bežným spôsobom t.j. vypúšťaním oleja, často sa hovorí o preplachu automatickej prevodovky, vám v servise vymenia približne 60 až 65% prevodového oleja. Výmena nesplní efekt, mazací okruh sa nevyčistí dokonale a vy ste veľkú časť peňazí vyhodili von oknom.

MotulEvo – účinnosť takmer 100%

Koncept MotulEvo je líder v oblasti zabezpečovania údržby automatických prevodoviek. Certifikovaným servisným firmám poskytuje know how, technické vybavenie a mazivá svetovej kvality MOTUL.

V autoservise, ktorý je partnerom MotulEvo, vyčistia vašu automatickú prevodovku od opotrebovanej prevodovej kvapaliny a nečistôt s účinnosťou takmer 100%. Optimálne mazanie bude zárukou pohodlného radenia prevodových stupňov a dlhej životnosti. Urobili ste maximum, aby ste sa vyhli jej predčasnému opotrebovaniu a zlyhaniu.

Cena za výmenu oleja v automatickej prevodovke

Presnú cenu vám oznámia partneri MotulEvo uvedení nižšie. Údržba automatickej prevodovky prostredníctvom partnerov MotulEvo bude vždy lacnejšia alternatíva k nákladným opravám.

Do konceptu MotulEvo sú zapojení len osvedčení odborníci, ktorý disponujú špičkovým technickým vybavením a skúsenosťami. Vaše vozidlo s automatickou prevodovkou bude v najlepších rukách.

Prístroj pre plnenie a preplach automatických prevodoviek

Plne automatizovaný prístroj možno použiť pre automatické prevodovky rôznych typov a výrobcov. Prístroj bol vyvíjaný a navrhnutý v spolupráci s pracovníkmi firmy Motul. Prístroj možno využiť pre preplach automatickej prevodovky, výmenu oleja alebo doplnenie oleja do prevodovky. Prístroj má dve elektronické váhy, olejový filter s magnetom a vlastnou tlačiareň.


Máte záujem o auto?

V prípade záujmu o kúpu auta alebo záujem o dovoz auta nás kontaktuje.